Projelerimiz

Frezeleme Robotları

KUKA işleme robotları, çok parçalı armatürlerle tasarlanmıştır, böylece parça üretim hızları yüksek düzeyde arttırılır. İşleme robotları var olan herhangi bir sisteme kolayca entegre edilebilir .KUKA freze robotu veya KUKA serisi diğerler robotlar hakkında daha fazla bilgi için satış ekibimizi arayın.
İncele
Projelerimiz

Paletleme Robotları

Endüstriyel paletlemede , parça, kutu veya diğer parçaları paletlere yükleme veya boşaltma işlemleri otomatik paletleme robotları ile birlikte yapılarak, zamandan ve maliyetten kazançlar elde edebilirsiniz. Kuka paletleme robotları, gıda, mermer ve benzeri birçok sektörlerde kullanılabilir. Geniş bir yük taşıma kapasitesi ve çeşitleri ile sizlere uygun olan paletleme robotunu belitlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İncele
Projelerimiz

Parça Taşıma Robotları

Yüksek tekrarlanabilirlik ve ağır tasarımıyla, KUKA kısmi aktarma robotları tam olarak şirketinizin ihtiyaç duyduğu şey olabilir. Bu robot kolları , özellikle müşteriye yönelik geniş bir uygulama yelpazesini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bir KUKA parça taşıma robotu ile, şirketinizin verimliliğini artırmak için geniş bir alana ve büyük bir çalışma kapasitesine sahiptir. Daha fazla bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
İncele
Projelerimiz

Abkant Pres Besleme Robotları

Bir pres makinasına parça yükleme ve boşaltma, makineyi çalıştırma ve her parçada tutarlılık sağlamak sıkıcı, yorucu ve yüksek iş gücü gerektiren bir işti. Abkant press besleme robotları bunu değiştirdi; Preslenecek malzemeyi her seferinde aynı şekilde pres makinelerine yerleştirme görevini üstlendiler. Böylece işletmeler, daha hızlı, üretken ve çok küçük miktar hata payları ile büyük bir iş gücü yükünden kurtuldu.
İncele
Projelerimiz

Özel Projeler

İhtiyacınız olan robotik, mekatronik ve otomasyon çözümleri için size ve işinize özel uygulamaları Ar-Ge ekibimiz ile birlikte hayata geçiriyoruz. İhtiyacınız olanı bize anlatın, biz sizin için araştıralım ve en etkili sonucu alabileceğiniz çözümü sizlere sunalım. Gürmas Makina olarak bünyemizde bulundurduğumuz farklı dallarda uzmanlaşmış mühendisler ile sizler için en uygun çözümü hayata geçirmeyi amaçlıyoruz.
İncele